ŠKODA KAROQ – Sebavedomý kedykoľvek

ŠKODA KAROQ – Sebavedomý kedykoľvek

ŠKODA KAROQ – Sebavedomý kedykoľvek

ŠKODA KAROQ – Sebavedomý kedykoľvek

EXTERIER
  • Modernizovaný KAROQ Vás ohromí svojou robustnosťou, modernizovanou maskou a svetlometmi.
  • Hranaté podbehy kolies a kryty prahov podčiarkujú charakter modelu KAROQ.
  • Modernizovaný KAROQ je vybavení FULL LED zadnými svetlami s dynamickými ukazovateľmi smeru.
  • Matrix -LED svetlomety podčiarkujú sebavedomý vzhľad nového modelu KAROQ a skvele osvetľujú cestu pred vami.
     
karoq
INTERIER
  • Príkladná kvalita spracovania a vysoká precíznosť sú typickým znakom všetkých vozidiel ŠKODA
  • Je tu dostatok miesta aj pre spolujazdcov na zadných sedadlách
  • Batožinový priestor za sedadlami VarioFlex sa chváli veľkosťou 588 litrov
  • Je tu dostatok miesta na všetko čo si so sebou potrebujete vziať
karoq 2karoq3
PREČO PRÁVE NOVÝ KAROQ

SEBAVEDOMÝ DIZAJN – Nová ŠKODA KAROQ sa vyznačuje dokonalou súhrou robustného vzhľadu a dynamických kriviek, vďaka ktorým je plne neprehliadnuteľná.

karoq4


-    Sebaistý výzor spredu – vysoko umiestnené svetlomety a maska chladiča vyžaruje sebavedomie a nikoho nenechajú na pochybách, že sú svedkami príchodu novej verzie modelu ŠKODA KAROQ. Súhra ladných línií, dynamických kriviek a robustného vzhľadu splodila vyváženú karosériu.
-    Výnimočný zozadu – zadnej časti dominuje výrazný nápis ŠKODA a klinové zadné FULL LED svetlá, ktorých vonkajšie časť siahajú až po boky karosérie. Vysoký zadný nárazník vzbudzuje rešpekt a všetkým nahlas a jasne hovorí, s kým majú dočinenia. 
-    Kryštalický dizajn – nové, ostro rezané FULL LED zadné svetlá sú súčasťou štandardnej výbavy. Od verzie Ambition sú vybavené dynamickými ukazovateľmi smeru  jedinečným uvítacím efektom. Zadné svetlá majú kryštalické prvky a odkazujú na pre značku typický tvar koncových svetiel v tvare písmena C.
-    Vrelé privítanie – po otvorení dverí si všimnete uvítacie logo premietnuté na cesta, ktoré vás pozýva do interiéru s ambientním osvetlením v 10 možných farebných odtieňoch. Ambientné osvetlenie sa aktivuje pre zapnutí vonkajších svetiel a možno ho ľahko ovládať v systéme infotainmentu, kde si môžete meniť farebný odtieň a intenzitu podľa aktuálnej nálady.


KOMFORTNÉ PRVKY PRE NÁROČNYCH – Nový KAROQ môže splniť skoro každé vaše prianie. Obklopte sa funkciami, ktoré robia za jazdy zábavu a pohodlie, vďaka ktorým z vozidla nebudete chcieť nikdy vystúpiť.

karoq5


-    Virtuálny kokpit – dokonalý prehľad poskytuje virtuálny kokpit s 10,25“ obrazovkou, ktorý dokáže zobraziť špecifikácie palubného počítača v kombinácii s Ďalšími informáciami, ako je napríklad navigácia. Môžete si vybrať z 5 špecializovaných rozložení, ktoré sa ovládajú pomocou tlačidla „zobraziť“ na multifunkčnom volante.
-    Trojzónová klimatizácia – vodič, spolujazdec a cestujúci vzadu si môžu nastaviť svoje preferované teploty pomocou trojzónovej klimatizácie Climatronic. Vďaka tomu môže pohodlne cestovať celá rodina.
-    Automatická DSG prevodovka – automatické radenie zaisťuje ľahké ovládanie vozidla. Sedemstupňová dvojspojková automatická prevodovka DSG je k dispozícii pre všetky ponúkane motorizácie (okrem benzínového 1,0 TSI). Vozidlá s automatickou DSG prevodovkou sú vybavené aj páčkami radenia pod volantom, ktorými je možné voliť konkrétne prevodové stupne.
-    Adaptívny podvozok (DCC) – Nový KAROQ má adaptívny podvozok (Dynamic Chasis Control -  DCC) s možnosťou výberu štýlu jazdy. Systém DCC umožňuje vodičovi prispôsobiť jazdné vlastnosti vozidla svojim osobným preferenciám: štandardný, športový  alebo komfortný režim – jednoducho vyberte si z ponuky nastavení podvozka.  
-    Panoramatické strešné okno s elektrickým ovládaním – dvojdielne panoramatické strešné okno nového modelu KAROQ má elektrické podmienky v interiéri, je vyrobená z tónovaného sklad, ktoré prepúšťa menej svetla a tepla. Navyše, na zmiernenie hluku a priameho prúdenia vzduchu je možné vysunúť ochranný štít, takže pohodlie pasažierov nebude nič rušiť.


DOSTATOK PRIESTORU – rozmanitosť s  mnohými šikovnými detailmi a dostatkom priestoru vpredu, na zadných sedadlách a dokonca v batožinovom priestore. Čo viac potrebujete? 

karoq6


-    Vás životný priestor – ŠKODA KAROQ poskytuje dostatok priestoru pre vás, vašu rodinu, vašu batožinu, pre všetkých priateľov, pre vaše hobby a športové aktivity, pre vašu prácu, cestovanie, relax – skratka je tu dostatok miesta pre vás a celý váš život.
-    Priestor pre všetko čo potrebujete vziať so sebou – s modelom KAROQ nemusíte mať obavy, že niečo zostane na zemi za autom. Jednoducho naložíte všetko, čo potrebujete. Najväčší batožinový priestor vo svojej triede pojme v základnej päťmiestnej konfigurácii až 521 litrov. Operadlá zadných sedadiel možno sklopiť, objem batožinového priestoru sa tak zvýši na 1 630 litrov.
-    Bezpočeť možností – našim cieľom je čo najviac vám vozidlo KAROQ uľahčiť váš každodenný život – zadné sedadlá Varioflex je možné posúvať, sklápať a vyberať nezávisle na sebe. Interiér si možné posúvať, sklápať a vyberať nezávisle na sebe. Interiér si tak môžete prispôsobiť presne podľa vašich priestorových požiadaviek, a dokonca premeniť svoj KAROQ na dodávku. S týmto systémom je objem batožinového priestoru 588 l, ktorý je možné sklopením zadných sedadiel zvýšiť na 1 05 l (resp. 1 810 l, ak sedadlá vyberiete).
-    Zadné sedadlá Varioflex – sedadlá so systémom VarioFlex ponúkajú kategórii SUV nevídanú flexibilitu. Bez mihnutia oka vždy nájdete pre seba tú najpraktickejšiu konfiguráciu, a to vďaka spôsobu nastavenia sklonu operadla, posúvania vonkajších sedadiel dozadu a dopredu, sklopenia všetkých operadiel a sedacích vankúšov a dokonca aj vybratia každého z nich úplne. Po sklopení stredného operadla ho možno použiť aj ako lakťovú opierku s držiakom na pohár a tablet. Zadné stredné sedadlo možno dokonca vybrať a dve krajné sedadlá posunúť smerom do stredu a voila ... Máte dve prvotriedne miesta. Behom pár sekúnd premeníte svoj KAROQ na luxusnú limuzínu, ktorá cestujúcim ponúka nezabudnuteľný zážitok.


PRIPRAVENÝ NA VŠETKO – od nového KAROQ sa právom očakáva, že bude vozidlom s veľkou odolnosťou. Pohon všetkých kolies, off-road jazdný režim, asistent na schádzanie kopcov a vysoká svetlá výška sa vám v náročnom teréne budú hodiť.

karoq7


-    Terénne schopnosti – keď zídete mimo asfaltu, nemusíte hľadať miesto na zaparkovanie svojho auta. So svojou veľkorysou svetlou výškou, inteligentným systémom pohon 4 x 4, extrémne tuhou karosériou a sadou elektronických asistentov pre jazdu v teréne vás KAROQ dostane oveľa ďalej.
-    Inteligentný pohon všetkých kolies – s inteligentným pohonom 4 x 4 je nové SUV značky ŠKODA pripravené na každú situáciu. Model KAROQ skvelo zvláda jazdu po nespevnených cestách a štrku. Systém pohonu všetkých štyroch kolies s elektronicky ovládanou viaclamelovou spojkou v priebehu milisekúnd zareaguje aj na tie najmenšie zmeny pod kolesami modelu KAROQ.
-    Režim Off-Road – tlačidlo Off-Road prepne všetky asistenčné systémy do špeciálneho nastavenia pre jazdu mimo ciest. Po zapnutí bude plynov pedál menej citlivý a funkcia automatického zastavenia vozidlu pomôže v zložitejších situáciách. Asistent zjazdu z kopca udržiava konštantnú  rýchlosť pri zjazde zo strmých svahov tým, že citlivo ovláda brzdný účinok.

NAJPOKROČILEJŠIE ASISTENČNÉ SYSTÉMY

JAZDNÍ ASISTENTI – travel assist preberá čiastočnú kontrolu nad vozidlom na uľahčenie riadenia a sledovanie premávky.
-    Travel assist – systémy Travel Assist integrujú niekoľko systémov a funkcií. Keď sú prepojené, auto môže výrazne uľahčiť jazdu a zvýšiť komfort cestovania. Po aktivácii môže Travel Assist automaticky udržiavať auto v jazdnom pruhu alebo sledovať ostatné vozidlá na ceste.
-    Adaptívne vedenie v jazdnom pruhu – nová generácia adaptívneho vedenia v jazdnom pruhu využíva multifunkčnú kameru umiestnenú pod spätným zrkadlom na čelnom skle. Slúži na udržanie vozidla uprostred jazdného pruhu a v prípade potreby zabráni neúmyselnému vyjdeniu do strán. Systém vie po novom rozpoznať značenia jazdných pruhov na ceste, vrátane žltých čiar počas prác na ceste, dopraných kužeľov a iných okrajov cesty alebo jazdných pruhov.
-    Rozpoznávanie dopravných značiek – systém rozpoznávania dopravných značiek využíva multifunkčnú kameru a údaje z navigačného systému a na základe ich súčinnosti rozpoznáva a následne vodičovi zobrazuje dopravné značky. Systém spracováva dopravné značene obmedzenia rýchlosti, zákazu predbiehania, zákazu vjazdu na jednosmernú komunikáciu a všetky dodatočné pokyny, vrátane značenia konca obmedzenia.
-    Prediktívny tempomat – rozširuje funkcie adaptívneho tempomatu. Okrem sledovania premávky pre vami spracováva aj rozpoznané cestovné značky a rýchlostné obmedzenia uložené v navigačnom systéme. To mu umožňuje včas upraviť rýchlosť, napríklad keď sa blížite k zákrute, kruhovému objazdu alebo križovatke, alebo v reakcii na rýchlostné obmedzenia.   
-    Asistent pri jazde v kolóne – táto funkcia pre vozidlá vybavené automatickou prevodovkou DSG je navrhnutá tak, aby mohla prevziať riadenie vozidla v kolónach. Ovláda motor, brzdy i riadenie, takže vozidlo sa môže automaticky rozbiehať, brzdiť a zatáčať tak, aby nasledovalo pohyb okolitých automatov v rýchlostiach do 60 km/h.
-    Núdzový asistent – znižuje riziko nehody napríklad v prípade náhleho zdravotného kolapsu šoféra tým, že zastaví vozidlo a zapne varovné svetlá. Táto funkcia je dostupná pre vozidlá vybavené automatickou prevodovkou DSG.

karoq8


JEDNODUCHÉ PARKOVANIE – parkovanie nikdy nebolo jednoduchšie. Zájdite do obmedzeného priestoru stlačením tlačidla.
-    Automatické parkovanie – parkovací asistent poloautomaticky navádza auto do priečnych parkovacích miest a do a von z pozdĺžnych miest na parkovanie. Systém vám pomáha automatickým optimálnym pohybom volantu, aby ste zaparkovali v rámci čiar, stačí len pridávať a brzdiť. Parkovací asistent môže tiež dokončiť parkovací manéver, ktorý sa už začal.
-    Parkovacie senzory s asistentom pre manévrovanie – parkovacie senzory upozorňujú na potenciálne riziko kolízie vozidla prekážkami počas parkovania čerpaním údajov zo senzorov, parametrov jazdy a uhla natočenia volantu. Aby ste sa vyhli situáciám pri pakovaní, pri ktorých včas nezabrzdíte v reakcii na upozornenie sa vzdialenosti, KAROQ obsahuje Asistent pre manévrovanie, funkciu, ktorá zastaví auto, aby sa zabránilo kolízii. 
-    Asistent pre manévrovanie s prívesom – ak potrebujete zaparkovať vozidlo vrátane prívesu, využite asistenta pre manévrovanie s prívesom a pôjde to ľahko a bezpečne. Pri pomalom cúvaní systém preberá kontrolu nad vozidlom a Vám už ostáva len určiť smer, ktorým chcete ísť. Vďaka panoramatickému kamerovému systému má šofér počas manévru dokonalý prehľad o situácii.
-    Zadná parkovacia kamera – po zaradení spiatočky sa aktivuje kamera na piatych dverách batožinového priestoru a jej obraz sa zobrazí na displeji informačného systému. Systém zobrazuje priestor za vozidlo a ukazuje jazdnú čiaru na základe šírky vozidla a natočenia volantu.
-    Area View – chcete presne vedieť, čo sa deje okolo auta? Systém Area View zobrazuje na palubnom displeji infotainmentu niekoľko rôznych uhlov pohľadov okolo vozidla zachytených širokouhlými šošovkami kamier namontovaných vpredu a vzadu a na kryte spätných zrkadiel.

karoq9


BEZPEČNOSTNÍ ASISTENTI – ponuku bezpečnostných asistentov rozširuje niekoľko nových, najmodernejších asistenčných systémov.
-    Front Assist s prediktívnou ochranou chodcov – systém Front Assist je bezpečnostný systém varovania pred kolíziou. V prípade, že sa kolízii nemožno vyhnúť, aktivuje brzdy v záujme čo najväčšieho zmiernenia jej dôsledkov. V prípade, že sa chodec pokúsi nebezpečne skrížiť dráhu automobilu, samostatne zabrzdí vozidlo.
-    Proaktívna ochrana cestujúcich – ak hrozí čelná alebo zadná kolízia, tento bezpečnostný systém proaktívne napne bezpečnostné pásy a zatvorí elektricky ovládané bočné okná (zostanú otvorené na 55 mm) a panoramatickú strechu, aby minimalizoval potenciálne riziká a pripravil cestujúcich na náraz.
LED OSVETLENIE – špičková LED technika prináša vyšší výkon, nižšiu spotrebu energie a nové bezpečnostné funkcie.
-    LED svetlomety – na masku chladiča nadväzujú predné svetlomety, ktoré sú výrazne štíhlejšie ako u predchodcu. Dynamický vzhľad podčiarkujú aj nové dvojdielne svetlomery, ktoré zaisťujú všetky svetelné funkcie pomocou LED zdrojov už v základnej výbave.
-    FULL LED Matrix svetlomety – funkcia adaptívneho osvetlenia Matrix využíva informácie z kamery v spätnom zrkadle, ktorá detekuje svetelné zdroje z protiidúcich vozidiel a dopravných značiek a na ich  základe postupne rozsvecuje a zhasína jednotlivé LED segmenty v každom svetlomete, aby sa zabránilo oslneniu ostatných osvetlených účastníkov cestnej premávky. Tým zaisťuje dokonalé osvetlenie vozovky pre vami a vyššiu bezpečnosť.
-    Funkcia adaptívneho osvetlenia Matrix – využíva informácia z kamery  spätnom zrkadle, ktorá detekuje svetelné zdroje z protiidúcich vozidiel a dopravných značiek a na ich základe postupne rozsvecuje a zhasína jednotlivé LED segmenty v každom svetlomete, aby sa zabránilo oslneniu ostatných osvetlených účastníkov cestnej premávky. Tým zaisťuje dokonalé osvetlenie vozovky pred vami a vyššiu bezpečnosť.
-    Full LED zadné svetlá – nové, ostro rezané FULL LED zadné svetlá sú súčasťou štandardnej výbavy. Od verzie Ambition sú vybavené dynamických ukazovateľmi smeru a jedinečným uvítacím efektom. Zadné svetlá majú kryštalické prvky a odkazujú  na pre značku typický tvar koncových svetiel v tvare písmena C.

karoq10


Technické špecifikácie modelu KAROQ - KARIREAL SLOVAKIA

CENNÍK: KARIREAL SLOVAKIA
Technické údaje: KARIREAL SLOVAKIA
Originálne príslušenstvo: ŠKODA KAROQ - Originálne príslušenstvo (skoda-katalogy.azurewebsites.net)


 

X

Objednanie do servisu

Kontaktujte nás telefonicky:
Prosím, vyplňte nasledujúce polia a náš servisný zástupca vás kontaktuje do 3 pracovných dní.

Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti KARIREAL SLOVAKIA, a.s.
Viac informácií o servise