Všetky servisné akcie

Prezujte skôr, než vás zima prekvapí

Počasie je v tomto ročnom období nevyspytateľné, preto nečakajte na prvý sneh či námrazu na ceste a prezujte svoj Volkswagen čo najskôr. Zarezervujte si termín už dnes! Tešíme sa na vás!

Kompletné zimné kolesá 2018

Individualita so štýlom. Kompletné zimné kolesá Volkswagen ponúkajú najvyššiu kvalitu, maximálnu bezpečnosť a nadčasový dizajn. Ponúkame sortiment, na ktorý sa môžete na 100% spoľahnúť. A to so zreteľom na váš osobitý štýl.

Servis klimatizácie

Čistý vzduch je základom všetkého, dokonca aj pri jazde autom.   To platí dvojnásobne pred začiatkom dovolenkovej sezóny, kedy vašu klimatizáciu čaká najväčší nápor. Čím je vaša cesta dlhšia, tým je "dobrá klíma" v aute dôležitejšia.  

Šeková knižka plná zliav

Odmena pre vaše vozidlo ŠKODA, odmena pre vás

Šeková knižka

Šeková knižka Pre Volkswagen v každom veku. Volkswagen vám prináša Šekovú knižku Volkswagen na rok 2018, ktorá obsahuje špeciálne zľavy najmä pre majiteľov starších vozidiel. S exkluzívnou Šekovou knižkou ušetríte: 20% na Originálne brzdové kotúče (predné a zadné)

Návod na použitie autorizovaného servisu

Vaše auto si zaslúži profesionálnu starostlivosť, ktorú mu zabezpečia len skutoční špecialisti vyškolení tými, ktorí sa podieľali na jeho výrobe. Nepodceňujte starostlivosť o vaše auto, jazdite bezpečne a s garanciou profesionálneho prístupu, na ktorý sa môžete spoľahnúť na každom našom servisnom mieste.

Vy jazdíte, my sa staráme

Servis na 4 roky teraz za 99 € Doprajte svojmu novému autu profesionálnu starostlivosť a ono sa vám za ňu odvďačí spoľahlivosťou, bezpečnosťou a dlhou životnosťou. Aby ste na servise u nás ušetrili, pripravili sme pre vás špeciálnu ponuku, v ktorej získate ŠKODA Service Care Basic na celé 4 roky len za 99 €.

Bezpečnostná kontrola vozidla

Každé ročné obdobie so sebou prináša výkyvy počasia, ktoré vplývajú nielen na vás, ale aj na vaše vozidlo. Doprajte mu preto preventívnu prehliadku. Pri Bezpečnostnej kontrole vozidla skontrolujeme váš Volkswagen bod po bode a upozorníme vás na prípadné nedostatky. Skontrolujeme vám:

Volkswagen produkty roka

Buďte originál. Ako vaše vozidlo Volkswagen.