Všetky servisné akcie

Vy jazdíte, my sa staráme

Servisné balíky zabezpečia vášmu vozidlu nielen kráľovskú starostlivosť, ale znamenajú aj výborné riešenie pre tých, ktorí chcú čo najlepšie zhodnotiť svoje peniaze.

Prezujte skôr, než vás zima prekvapí

Počasie je v tomto ročnom období nevyspytateľné, preto nečakajte na prvý sneh či námrazu na ceste a prezujte svoj Volkswagen čo najskôr. Zarezervujte si termín už dnes! Tešíme sa na vás!

Servis klimatizácie

Čistý vzduch je základom všetkého, dokonca aj pri jazde autom.   To platí dvojnásobne pred začiatkom dovolenkovej sezóny, kedy vašu klimatizáciu čaká najväčší nápor. Čím je vaša cesta dlhšia, tým je "dobrá klíma" v aute dôležitejšia.  

Šeková knižka plná zliav

Odmena pre vaše vozidlo ŠKODA, odmena pre vás

Šeková knižka

Šeková knižka Pre Volkswagen v každom veku. Volkswagen vám prináša Šekovú knižku Volkswagen na rok 2019, ktorá obsahuje špeciálne zľavy najmä pre majiteľov starších vozidiel. S exkluzívnou Šekovou knižkou ušetríte: S exkluzívnou Šekovou knižkou ušetríte:

Bezpečnostná kontrola vozidla

Každé ročné obdobie so sebou prináša výkyvy počasia, ktoré vplývajú nielen na vás, ale aj na vaše vozidlo. Doprajte mu preto preventívnu prehliadku. Pri Bezpečnostnej kontrole vozidla skontrolujeme váš Volkswagen bod po bode a upozorníme vás na prípadné nedostatky. Skontrolujeme vám:

Volkswagen produkty roka

Buďte originál. Ako vaše vozidlo Volkswagen.