Všetky predajné akcie

Máte doma prváka?

Pred pár dňami začal nový školský rok a my sme boli pri tom. Všetkým prvákom sme chceli prvý školský deň rozžiariť farbami, a preto si na školských laviciach našli sadu farbičiek a maľovaný rozvrh hodín.   Vyhrajte auto na týždeň s plnou nádržou

Výpredaj skladových vozidiel

Vyberte si z našej ponuky skladových vozidiel teraz za výhodnú cenu

Hyundai Tucson s výhodným operatívnym leasingom

Vďaka výnimočným parametrom, inovatívnym prvkom výbavy a výhodnému operatívnemu leasingu bude Hyundai Tucson vaším najlepším biznis rozhodnutím. Presvedčí vás aj technikologickými inováciami - autonómnym núdzovým brzdením, čítačkou dopravných značiek, službou TomTom LIVE, integrovanou navigáciou či elektricky otváranými piatymi dverami.

Limitovaná edícia ŠKODA RAPID MONTE CARLO

Vyšportovaná do detailov RAPID MONTE CARLO  

Vyberte si svoje SUV

Nečakajte! Vyrazte v ústrety vašim novým zážitkom s najpredávanejším SUV vo svojej triede, s Hyundai Tucson. Teraz môže byť váš aj s mimoriadnou zľavou. Neváhajte a vyskúšajte aj dalšie modely Hyundai. Štýlová Kona, sebavedomé Santa Fe, alebo mestuodolný cross-over i20 Active čakajú na vás, sú dostupné ihneď, teraz s mimoriadnou zľavou na vybrané skladové vozidlá.

Pre tých, ktorým záleží na pôžitkoch

Navrhnutý pre vás Nový i30 Fastback je jedinečným posolstvom štýlu. S elegantným vzhľadom a s perfektnými proporciami jazdí tak dobre, ako vyzerá. Je vytvorený pre vás, nie iba na jazdu z A do B.

Nový Hyundai Kona Electric

VÝKONNOSŤ. ŠTÝL. EFEKTIVITA. Nový Hyundai KONA Electric je prvým elektrickým kompaktným SUV v Európe. Táto prelomová novinka kombinuje pôsobivý elektrický dojazd s výrazným štýlom a s priestorom SUV – a to bez kompromisov. Pozrite si exkluzívny prehľad o tomto dynamickom novom elektrickom automobile.

Akčné modely Extra majú všetko

S Extra modelmi vždy vyhrávate Zahrajte tú najlepšiu hru na cestách s modelmi ŠKODA EXTRA! K obľúbenej výbave Ambition sme teraz pridali hneď niekoľko skvelých doplnkov a vytvorili špeciálnu edíciu EXTRA. Vďaka nášmu výhodnému financovaniu ju navyše môžete získať s 0% úrokom. K tomu od nás dostanete aj lákavý BONUS až do výšky 1 700 €.

ŠKODA Connect

Balíčky služieb ŠKODA Connect Infotainment Online Pripojením vášho infotainment systému k internetu získate možnosť využívať širokú ponuku online služieb, vrátane dopravných informácií, spravodajstva a predpovede počasia.   Care Connect

Ukáž sa s novým Hyundai KONA

Odvážte sa odlíšiť! Niekedy sú najlepšími momentmi tie, keď svet neformuje nás, ale my formujeme svet. To je esencia a duch modelu KONA. S dynamickou kombináciou štýlu a výkonu spolu s najmodernejšími technológiami si toto kompaktné SUV zasluhuje podrobnejší pohľad.

Kompletné zimné kolesá

Dokonalosť v každom detaile. Špičková kvalita, maximálna bezpečnosť a moderný dizajn. Vyberte si z našej širokej ponuky Originálnych kompletných zimných kolies, ktoré sú optimálne prispôsobené pre konkrétny model vášho vozidla. Jendoducho sa čistia a sú veľmi odolné, najmä voči soli a posypu.

5 rokov pohody

Užívajte si 5 rokov skutočnej pohody Využite najpohodovejšiu ponuku benefitov k obľúbeným vozidlám ŠKODA. 5 rokov pohody, to je 5-ročná Záruka, 5 rokov Servis, Bezúročné financovanie*, bohatá výbava Paket Plus a k vybraným modelom vám pribalíme aj zimné komplety.

Každý žreb vyhráva

Zotrite vaše staré a vyhrajte bonus až do 2 400 €. 1. Príďte k nám na vašom starom vozidle. 2. My ho od vás vykúpime. 3. Navyše získate výherný bonus až 2400 €.

SUPERB Sportline teraz už od 29 990 €

SUPERB Sportline   Cestujte štýlovo. Cestujte sebavedomo.

Nová generácia i30 kombi

KOMBI DEFINOVANÉ NANOVO Svojím od základu novým, nádherne modelovaným dizajnom nový Hyundai i30 Kombi oživuje segment kompaktných kombi.

H1 a H350 - spoľahliví pre váš biznis

Spoľahnite sa na optimálnu bezpečnosť posádky aj nákladu. Spoľahnite sa na kvalitné karosárske spracovanie z vysokopevnostnej ocele. Spoľahnite sa na výkonné a efektívne motory 2,5 CRDi špeciálne vyvinuté pre dodávky. A to všetko teraz podčiarknuté špeciálnou cenou a zárukou.

Akčné modely Drive

Vyberte si svoj akčný model     K akčnému modelu Drive teraz získate nielen bohatú výbavu, ale aj bonus 300€ alebo 5-ročný servis grátis. Je len na vás pre ktorý sa rozhodnete.

Objavte nové obzory

Objavte nové možnosti   SUV s dĺžkou 4,7 m ponúka až 7 sedadiel a najväčší batožinový priestor v triede.

ŠKODA KAROQ