Všetky servisné akcie

Šeková knižka plná zliav

Odmena pre vaše vozidlo ŠKODA, odmena pre vás

Vidieť a byť videný

Pripravte sa na zimu skôr, než príde. Dajte si skontrolovať svojho miláčika a navyše môžete získať zľavnené originálne príslušenstvo na lepší výhľad z vášho vozidla. Ponuka platí do 28.2.2018.

Prezúvanie

Jazdite aj v zime s ľahkosťou leta. Prezujte na zimné pneumatiky.  

Ekonomické balíky

Originálne, kvalitné a cenovo výhodné Doprajte tú najvyššiu kvalitu originálu aj vášmu vozidlu, hoci už možno nie je najmladšie. Ekonomicky výhodné diely z kvalitných materiálov v zaujímavom cenovom zvýhodnení v spojení s prvotriednym výkonom kvalifikovaného servisného personálu. S nami bude vaša cesta spoľahlivá a bezpečná v každom smere.

Šeková knižka

Šeková knižka Pre Volkswagen v každom veku. Volkswagen vám prináša Šekovú knižku Volkswagen na rok 2018, ktorá obsahuje špeciálne zľavy najmä pre majiteľov starších vozidiel. S exkluzívnou Šekovou knižkou ušetríte: 20% na Originálne brzdové kotúče (predné a zadné)

Návod na použitie autorizovaného servisu

Vaše auto si zaslúži profesionálnu starostlivosť, ktorú mu zabezpečia len skutoční špecialisti vyškolení tými, ktorí sa podieľali na jeho výrobe. Nepodceňujte starostlivosť o vaše auto, jazdite bezpečne a s garanciou profesionálneho prístupu, na ktorý sa môžete spoľahnúť na každom našom servisnom mieste.

Vy jazdíte, my sa staráme

Servis na 4 roky teraz za 99 € Doprajte svojmu novému autu profesionálnu starostlivosť a ono sa vám za ňu odvďačí spoľahlivosťou, bezpečnosťou a dlhou životnosťou. Aby ste na servise u nás ušetrili, pripravili sme pre vás špeciálnu ponuku, v ktorej získate ŠKODA Service Care Basic na celé 4 roky len za 99 €.

Bezpečnostná kontrola vozidla

Pripravíme vaše vozidlo na zimné výzvy Zimné cesty so sebou prinášajú mnoho výziev, či už je to ľad, sneh, alebo vlhkosť. Je na to vaše vozidlo pripravené? Doprajte mu preventívnu prehliadku u nás. Pri Bezpečnostnej kontrole vozidla skontrolujeme váš Volkswagen bod po bode a upozorníme vás na prípadné nedostatky. Skontrolujeme vám:

Volkswagen produkty roka

Buďte originál. Ako vaše vozidlo Volkswagen.

Šeková knižka ŠKODA

Doprajte svojmu vozidlu ŠKODA služby autorizovaného servisu za atraktívne ceny vďaka servisnej šekovej knižke plnej zliav.