Všetky predajné akcie

Kompletné zimné kolesá

Dokonalosť v každom detaile. Špičková kvalita, maximálna bezpečnosť a moderný dizajn. Vyberte si z našej širokej ponuky Originálnych kompletných zimných kolies, ktoré sú optimálne prispôsobené pre konkrétny model vášho vozidla. Jendoducho sa čistia a sú veľmi odolné, najmä voči soli a posypu.

Turbovýhody

Získajte turbo výhody až 2 350 € Dlho očakávaný motor 1.0 TSI konečne prichádza a nie je sám. Spolu s ním je tu nižšia spotreba, vyšší výkon a ďalšie TURBO výhody.

Výkupný bonus

Vyhrajte bonus za vaše staré auto 1. Príďte k nám na vašom starom vozidle. 2. My ho od vás vykúpime. 3. Navyše získate výherný bonus až 1700 €.

Nová ŠKODA Octavia

Neporovnateľná Octavia.   Trieda sama osebe Štýl, priestrannosť a technológie vyšších tried v kompaktnom prevedení.

Nová generácia i30 kombi

KOMBI DEFINOVANÉ NANOVO Svojím od základu novým, nádherne modelovaným dizajnom nový Hyundai i30 Kombi oživuje segment kompaktných kombi.

H1 a H350 - spoľahliví pre váš biznis

Spoľahnite sa na optimálnu bezpečnosť posádky aj nákladu. Spoľahnite sa na kvalitné karosárske spracovanie z vysokopevnostnej ocele. Spoľahnite sa na výkonné a efektívne motory 2,5 CRDi špeciálne vyvinuté pre dodávky. A to všetko teraz podčiarknuté špeciálnou cenou a zárukou.

Hyundai Tucson

Zmení váš zážitok z jazdy Už od 162 € mesačne

Každý má svoj drive

Akčné modely DRIVE teraz už od 9 990 €   Ľudí, ktorí majú drive spoznáte na prvý pohľad. Rovnaké je to s autami. Modely ŠKODA Drive majú teraz navyše vo svojej výbave aj: › Dizajnové 16” disky z ľahkej zliatiny › Klimatizáciu › Bluetooth komfortné telefonovanie › Elegantný interiér Drive

Nová i30 s Refresh paušálom

Hyundai i30 novej generácie Automobil pre našu dobu

Elantra

Najlepšia Elantra všetkých čias.

Nová ŠKODA Kodiaq

Pripojte sa ku všetkému, čo je dôležité   Pôsobivou kombináciou atraktívneho dizajnu, veľkorysej ponuky priestoru, skvelej funkčnosti a ponukou inovatívnych riešení vysiela nové SUV ŠKODA KODIAQ silný signál našej SUV ofenzívy.

Náhradné vozidlá ŠKODA

U nás máte garantovanú tú najlepšiu profesionálnu starostlivosť o vaše vozidlo. Rovnako dobre sa postaráme o vaše pohodlie v čase, keď je vaše vozidlo u nás servisované. Zákazníkovi je poskytnuté náhradné vozidlo ŠKODA zadarmo v nasledujúcich prípadoch: