Všetky predajné akcie

Nová generácia i30 kombi

KOMBI DEFINOVANÉ NANOVO Svojím od základu novým, nádherne modelovaným dizajnom nový Hyundai i30 Kombi oživuje segment kompaktných kombi.

H1 a H350 - spoľahliví pre váš biznis

Spoľahnite sa na optimálnu bezpečnosť posádky aj nákladu. Spoľahnite sa na kvalitné karosárske spracovanie z vysokopevnostnej ocele. Spoľahnite sa na výkonné a efektívne motory 2,5 CRDi špeciálne vyvinuté pre dodávky. A to všetko teraz podčiarknuté špeciálnou cenou a zárukou.

Hyundai Tucson

Zmení váš zážitok z jazdy Už od 162 € mesačne

Každý má svoj drive

Akčné modely DRIVE teraz už od 9 990 €   Ľudí, ktorí majú drive spoznáte na prvý pohľad. Rovnaké je to s autami. Modely ŠKODA Drive majú teraz navyše vo svojej výbave aj: › Dizajnové 16” disky z ľahkej zliatiny › Klimatizáciu › Bluetooth komfortné telefonovanie › Elegantný interiér Drive

Nová i30 s Refresh paušálom

Hyundai i30 novej generácie Automobil pre našu dobu

Elantra

Najlepšia Elantra všetkých čias.

Nová ŠKODA Kodiaq

Pripojte sa ku všetkému, čo je dôležité   Pôsobivou kombináciou atraktívneho dizajnu, veľkorysej ponuky priestoru, skvelej funkčnosti a ponukou inovatívnych riešení vysiela nové SUV ŠKODA KODIAQ silný signál našej SUV ofenzívy.

Náhradné vozidlá ŠKODA

U nás máte garantovanú tú najlepšiu profesionálnu starostlivosť o vaše vozidlo. Rovnako dobre sa postaráme o vaše pohodlie v čase, keď je vaše vozidlo u nás servisované. Zákazníkovi je poskytnuté náhradné vozidlo ŠKODA zadarmo v nasledujúcich prípadoch:

Priestor pre váš úspech

Limitovaná edícia ŠKODA SUPERB BUSINESS teraz s VIP bonusom až 2 700 €