Všetky predajné akcie

Akčné modely Extra majú všetko

K obľúbenej výbave Ambition sme teraz pridali hneď niekoľko skvelých doplnkov a vytvorili špeciálnu edíciu ŠKODA EXTRA. Vďaka nášmu výhodnému financovaniu ju navyše môžete získať s 0% úrokom. K tomu od nás dostanete aj lákavý BONUS až do výšky 1 700 €.

ŠKODA Connect

Balíčky služieb ŠKODA Connect Infotainment Online Pripojením vášho infotainment systému k internetu získate možnosť využívať širokú ponuku online služieb, vrátane dopravných informácií, spravodajstva a predpovede počasia.   Care Connect

Ukáž sa s novým Hyundai KONA

Odvážte sa odlíšiť! Niekedy sú najlepšími momentmi tie, keď svet neformuje nás, ale my formujeme svet. To je esencia a duch modelu KONA. S dynamickou kombináciou štýlu a výkonu spolu s najmodernejšími technológiami si toto kompaktné SUV zasluhuje podrobnejší pohľad.

Kompletné zimné kolesá

Dokonalosť v každom detaile. Špičková kvalita, maximálna bezpečnosť a moderný dizajn. Vyberte si z našej širokej ponuky Originálnych kompletných zimných kolies, ktoré sú optimálne prispôsobené pre konkrétny model vášho vozidla. Jendoducho sa čistia a sú veľmi odolné, najmä voči soli a posypu.

5 rokov pohody

Prinášame vám 5 rokov pohody 5-ročná záruka, 5-ročný servis, paket Plus grátis, sada zimných kompletov, a financovanie s 0% úrokom.

Každý žreb vyhráva

Zotrite vaše staré a vyhrajte bonus až do 2 400 €. 1. Príďte k nám na vašom starom vozidle. 2. My ho od vás vykúpime. 3. Navyše získate výherný bonus až 2400 €.

SUPERB Sportline teraz už od 29 990 €

SUPERB Sportline   Cestujte štýlovo. Cestujte sebavedomo.

Nová generácia i30 kombi

KOMBI DEFINOVANÉ NANOVO Svojím od základu novým, nádherne modelovaným dizajnom nový Hyundai i30 Kombi oživuje segment kompaktných kombi.

H1 a H350 - spoľahliví pre váš biznis

Spoľahnite sa na optimálnu bezpečnosť posádky aj nákladu. Spoľahnite sa na kvalitné karosárske spracovanie z vysokopevnostnej ocele. Spoľahnite sa na výkonné a efektívne motory 2,5 CRDi špeciálne vyvinuté pre dodávky. A to všetko teraz podčiarknuté špeciálnou cenou a zárukou.

Hyundai Tucson Shadow

Nedajte sa vtiahnuť do obyčajnosti. Limitovaná edícia Hyundai Tucson Shadow vám umožní vystúpiť z tieňa. Mimoriadnou výbavou, ktorej súčasťou je navigácia s parkovacou kamerou, špeciálne prešívané sedadlá a perforovaný kožený volant, ale aj unikátnymi dizajnovými vychytávkami, vás presvedčí, že teraz je najlepší čas poobzerať sa po naozaj výnimočnom SUV.

Akčné modely Drive

Vyberte si svoj akčný model     K akčnému modelu Drive teraz získate nielen bohatú výbavu, ale aj bonus 300€ alebo 5-ročný servis grátis. Je len na vás pre ktorý sa rozhodnete.

Objavte nové obzory

Objavte nové možnosti   SUV s dĺžkou 4,7 m ponúka až 7 sedadiel a najväčší batožinový priestor v triede.

ŠKODA KAROQ